Nejčastější dotazy

Nenašli jste odpověď? Náš zákaznický servis vám rád pomůže.

Sbalitelný obsah

Jak používat Sasillia?

3 snadné kroky!

1. Dýchejte zhluboka nosem.

2. Jemně vydechujte řetízkem.

3. opakujte 5krát

Vydává výrobek hluk?

Vyrobeno z lékařské nerezové oceli. náhrdelník byl navržen tak, aby byl diskrétní a tichý pro použití kdykoli a kdekoli. Nástroj můžete používat v práci, ve škole nebo ve společnosti jiných lidí.

Může mi to pomoci přestat kouřit?

Nástroj jsme navrhli se záměrem pomoci lidem přestat kouřit a byli jsme překvapeni, kolik zákazníků jej dokázalo použít k odvykání kouření.

Klienti nám sdělili, že jejich "pocit kouření" je ve skutečnosti spíše "pocit dýchání". Náš dechový nástroj jim poskytl záminku jít ven, mít něco fyzického, co uspokojí tuto část návyku, a odpočinout si od svého dne a nabitého programu a přitom dýchat. Jednoduše řečeno, náš řetězec velmi připomíná návyk na kouření, ale bez negativních vedlejších účinků.

Potvrzují to i vědecké poznatky: delší dýchání vysílá nervovému systému signály k uvolnění, a to bez ohledu na to, zda používáte cigaretu nebo náš výrobek. Náš řetězec vám pomůže dosáhnout delšího výdechu a většího pocitu klidu přirozenou cestou, čímž se návyk z kouření změní na lepší přirozené dýchání.

Proč nemůžu dýchat pomaleji sám?

Většina lidí ví, že pomalejší dýchání je uklidňuje, ale přesto to nedělají. Proč? Protože se denně nadechneme 23 000krát a všechny nádechy jsou nevědomé. Náš náhrdelník je fyzický, a když ho budete nosit, pomalejší dýchání se stane důslednější každodenní praxí. Ať už jste uvízli v dopravní zácpě, nemůžete v noci spát nebo máte jen ustaranou mysl... náhrdelník je tu od toho, aby vás okamžitě vrátil do klidu.

Nebude brčko fungovat stejně dobře?

Brčko není tak čisté a není speciálně navrženo tak, aby prodloužilo váš výdech na 8-10 sekund, což vypne vaši stresovou reakci.

Is Sasillia a stand-alone device? Is is just a tube?

Yes, it is a tube that you exhale through. The necklace with the pendant is all you need to successfully quit smoking. Sasillia was developed in collaboration with experts to create an optimal companion for breath work. Specially designed to prolong exhalation for 8-10 seconds, which suppresses the stress response. Helping you resist the craving for nicotine & making nicotine withdrawal less evident.

Co je na tomto řetězci zvláštního?

Zpomalí váš výdech na více než 8 sekund, což aktivuje bloudivý nerv a zklidní váš nervový systém. Není v tom žádná aplikace, baterie ani chemikálie... jen využívá osvědčenou techniku dýchání, která vás přirozeně a klidně uvolní. Je to jako kotva, která je vždy po ruce, aby vás udržela v klidu a pohodě.

Jaké jsou vaše zásady vracení zboží?

Nabízíme bezproblémové podmínky pro vrácení zboží. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste s nákupem spokojeni, můžete jej do 60 dnů vrátit a dostanete zpět celou částku.

Jaké platební metody přijímáte?

Přijímáme kreditní/debetní karty a také PayPal, platit můžete také pomocí Apple Pay nebo Google Pay. Na přidání dalších platebních metod pracujeme. Všechny platby jsou šifrované a zaručeně bezpečné prostřednictvím našich zpracovatelů plateb: Stripe a PayPal.

Nenašli jste odpověď? Náš zákaznický servis vám rád pomůže.